Запорізькі поліцейські скерували до суду обвинувальний акт відносно посадовця, який розтратив понад 300 000 гривень держбюджету
За підписання недостовірних актів виконаних ремонтних робіт та розтрату бюджетних коштів перед судом постане колишній голова селищної ради. Досудове розслідування завершено. Чоловіку загрожує до 8 років ув’язнення.
Протиправну діяльність колишнього голови однієї із селищних рад викрили та задокументували оперативники разом зі слідчими Мелітопольського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Мелітопольської окружної прокуратури.
Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 62-річний посадовець уклав низку договорів із підрядником щодо ремонтних робіт доріг. Будучи обізнаним про те, що контрагент не виконав їх у повному обсязі, посадовець підписав акти приймання будівельних робіт як «повністю виконані». Таким чином місцевому бюджету було завдано матеріальну шкоду понад 318 000 гривень.
На підставі зібраних доказів слідчі завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт відносно фігуранта. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.
За скоєне йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Відділ комунікації поліції Запорізької області
