Портал в режимі тестування та наповнення
Запорізька поліцейська Софія Євтушенко зайняла ІІ місце в Кубку Киева з карате-шотокан
Опубліковано 27 лютого 2023 року о 14:10

Змагання серед жінок та чоловіків відбулись 26 лютого у столиці. Участь у них взяли понад 200 каратистів із 12 спортивних клубів.

Помічниця слідчого Запорізького райуправління Софія Євтушенко в вересні минулого року стала чемпіонкою світу з карате-шотокан. Того разу на змаганнях дівчина отримала серйозну травму ноги і перенесла ряд операцій. Пів року лікування допомогли Софії повернутись до тренувань. І ось, вчора, 26 лютого, вона вперше після травми поїхала на змагання та посіла почесне друге місце.

Свій шлях в спорті Софія розпочала 17-років тому, коли їй виповнилось 4 роки. За цей час дівчина закінчила школу, навчається в університеті, вступила в лави поліцейських та весь цей час спорт був невід’ємною частиною її життя. Її колекція перемог налічує понад 500 кубків та медалей, з яких півсотні міжнародних.

Колектив поліції Запоріжжя вітає Софію. Пишаємося колегою та бажаємо їй підкорення нових спортивних вершин!

Нагадаємо: Запорізькі поліцейські взяли участь у чемпіонаті міста з військово-спортивного багатоборства