Поліцейські разом з рятувальниками провели показовий урок для дітей Петро-Михайлівської територіальної громади, аби ознайомити та нагадати правила безпеки під час пожежі та у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.
За рекомендацією Міністерства освіти і науки України в школах більшості областей запроваджено всеукраїнський проєкт під назвою «Клас безпеки», метою функціонування якого є формування у дітей культури безпечної поведінки.
Цього разу відкриття нового класу відбулося на території Петро-Михайлівської ОТГ Вільнянського району на базі загальноосвітньої школи «Орієнтир». В новоствореній локації розміщено багато інформаційних посібників, плакатів, стендів та макетів, що посприяє наочному та швидкому засвоєнню правил безпеки.
Правоохоронці разом з рятувальниками й представниками відділу освіти провели цікаве та пізнавальне заняття для дітлахів шкільного віку. Визначили алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, безпечного поводження з вогнем та сформували в учнів навички надання домедичної допомоги.
У вигляді гри, школярі мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками примірявши спеціальні засоби захисту і навіть посидіти за кермом поліцейської машини.
Завершився захід веселою та запальною руханкою, до якої долучились усі охочі.
Відділ комунікації поліції Запорізької області