За добу росіяни завдали 437 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області – поліція задокументувала наслідки воєнних злочинів
14 червня окупанти здійснили ракетний обстріл Новооленівки, 5 разів вдарили з авіації по Гуляйполю, Новоандріївці та Малинівці, застосували 215 дронів по Магдалинівці, Роботиному, Малій Токмачці, Левадному, завдали 17 ударів із РСЗВ та 199 з артилерії по цих та інших селах Пологівщини. Під час ворожих атак інформації про постраждалих громадян не надходило.
Минулої доби ворог вдарив КАБами та з артилерії по Гуляйполю. Частина домоволодінь у приватному секторі зруйнована вщент, в інших – побиті вікна та дахи, пошкоджені подвір’я, гаражні та господарські приміщення.
В результаті обстрілів інших населених пунктів поліцейські також задокументували пошкоджені будинки та особисте майно громадян.
За зібраними матеріалами слідчі поліції та СБУ відкрили кримінальні провадження. Правова кваліфікація – ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо: Минулої доби запорізькі слідчі задокументували наслідки 346 ворожих влучань
Відділ комунікації поліції Запорізької області