Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Запоріжжі поліцейські викрили продавчиню боєприпасів

Опубліковано 18 квітня 2026 року о 10:40

Місцева жителька встигла продати 8 гранат і понад пів сотні набоїв, перш ніж її затримали правоохоронці. За вчинене жінці загрожує до семи років за ґратами. 

Злочинну діяльність 34-річної запоріжанки задокументували оперативники та слідчі територіального підрозділу поліції Олександрівського району. Зацікавленим «клієнтам» вона продала спочатку 5 гранат (Ф-1 та РГД) і  30 набоїв калібру 5,45. А невдовзі – ще 3 гранати Ф-1 і 30 набоїв аналогічного калібру.  

Правопорушницю затримали одразу після отримання грошей за другу партію незаконного товару.  

На підставі вичерпних доказів слідчі під процесуальним керівництвом Вознесенівської окружної прокуратури повідомили їй про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. 

У межах досудового розслідування поліцейські встановлюють походження боєприпасів та можливі злочинні зв’язки затриманої. 

Відділ комунікації поліції Запорізької області 

1 з 2
2 з 2

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux