Правоохоронці нагадали мешканцям міста про права дітей, роздали листівки з контактними даними органів, уповноважених забезпечувати права дорослих та маленьких громадян в умовах воєнного стану.
23 листопада працівники поліції провели просвітницькі та роз’яснювальні заходи, присвячені Всесвітньому дню дитини.
Ця робота правоохоронців спрямована на створення безпечного дитячого середовища, підвищення рівня обізнаності громадян у сфері захисту прав та інтересів дитини. Поліцейські також інформують населення щодо отримання послуг у сфері правової та психологічної допомоги, обумовленої, зокрема, наслідками збройної агресії рф проти України.
Спілкування поліцейських відділу ювенальної превенції з громадянами відбувалося просто на вулицях міста.
Під час бесід правоохоронці нагадали співрозмовникам про права дітей, роз’яснили куди можна звернутись для отримання послуг у сфері правової та психологічної допомоги, а також роздали пам’ятки щодо забезпечення прав дорослих і маленьких громадян України в умовах воєнного стану.
Нагадаємо: У Запоріжжі поліцейські привітали дітей-переселенців з Всесвітнім днем дитини.
Відділ комунікації поліції Запорізької області
#Всесвітнійденьдитини
#ЮвенальнаполіціяЗапоріжжя
![](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/uploads/public/637/e46/fb8/thumb_34254_800_600_0_0_auto.jpg)