Шестеро людей загинули, 19 поранені в результаті нічної комбінованої атаки на Запоріжжя: поліція документує наслідки воєнних злочинів військ рф
Також упродовж минулої доби на території області та міста поранення отримали ще 33 людини. Загалом окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах. Зокрема, скерували 651 БпЛА, здійснили 23 авіаудари, 247 разів обстріляли з артилерії та 7 – з РСЗВ.
Удари по цивільних.
Вночі 11 серпня військові рф здійснили масований комбінований удар ракетами та керованими авіабомбами по інфраструктурі та промисловому об’єкту Запоріжжя. В результаті атаки загинули шестеро людей, ще 19 зазнали поранень різного ступеня тяжкості.
Вдень росіяни вдарили по обласному центру КАБами. Поранення отримали 26 людей, серед них – 6-річна дитина.
Ще семеро людей постраждали в результаті дронових та авіаційних атак на Кушугум, Мар’ївку, Новомиколаївку та Новосолене.
Географія обстрілів.
Під вогнем окупантів перебували 58 населених пунктів області.
Руйнування та документування.
Унаслідок атак пошкоджені приватні й багатоквартирні будинки, господарські споруди, прибудинкові території, транспортні засоби і об’єкти інфраструктури. Поліція задокументувала 341 повідомлення від громадян про руйнування та пошкодження майна.
Наслідки російських атак документують працівники поліції та СБУ. За фактами воєнних злочинів відкриті кримінальні провадження. Правова кваліфікація - ч.ч. 1, 2 ст. 438 (Воєнні злочини) Кримінального кодексу України.
Евакуація.
Учора поліцейські евакуювали двох жінок із селища Комишуваха та села Жовта Круча. Поліція закликає громадян не зволікати з евакуацією та виїжджати до більш безпечних місць. У разі потреби звертайтеся на спецлінію 102 - не наражайте себе та рідних на небезпеку.
Відділ комунікації поліції Запорізької області