Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

Поліцейські Запоріжжя вшанували пам’ять бійців штурмового полку «Сафарі», які загинули від ворожого ракетного удару (ВІДЕО)

Опубліковано 22 травня 2026 року о 12:45

Минають роки, але біль не вщухає. Сьогодні запорізькі поліцейські схилили голови у пам'ять про побратимів - бійців полку спецпризначення «Сафарі», життя яких обірвала російська ракета у 2022 році.

Від самого початку повномасштабного вторгнення ці бійці стали до лав захисників держави. Вони виконували бойові завдання на найнебезпечніших напрямках, демонструючи мужність, стійкість та відданість українському народові.

У день пам’яті начальник запорізької поліції Артем Кисько разом із заступниками та керівниками спецпідрозділів поліції взяли участь у церемонії вшанування. Правоохоронці поклали квіти до меморіалу, присвяченого полеглим спецпризначенцям, і вшанували їх хвилиною мовчання.

Імена героїв назавжди залишаться в історії української поліції та в серцях побратимів. Їхній подвиг є символом незламності та самопожертви заради свободи України.


Відділ комунікації поліції Запорізької області

1 з 4
2 з 4
3 з 4
4 з 4

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux