Запорізькі поліцейські завітали до школярів Мелітополя

Новини

У рамках акції «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава» 550 учнів міста Мелітополь дізналися про роботу підрозділів ГУНП в Запорізькій області. Захід відбувся за підтримки Мелітопольської міської ради.

Захід відбувся 4 травня. На початку акції діти влаштували патріотичний флешмоб.

Потім до школярів Мелітополя звернулась начальник відділу ювенальної превенції поліції області Ольга Зінченко. Вона зазначила, що поліція – поруч і завжди готова прийти на допомогу.  Тож діти завжди можуть розраховувати на підтримку і звертатися до поліцейських.

Під час акції школярі познайомились із роботою вибухотехніків, експертів-криміналістів, а також мали змогу посидіти за кермом поліцейського службового автомобіля та приміряти амуніцію.  

Особливо захопив дітлахів виступ кінолога та його чотирилапого «напарника» на прізвисько Ункас. Школярі побачили, наскільки професійно та вправно працює службовий собака.  

Також видовищним для дітлахів став і виступ спецпідрозділу роти поліції особливого призначення, бійці якого показали прийоми ведення рукопашного бою та умовний захист громадян від нападу озброєних правопорушників.

Нагадаємо, що 27 квітня з роботою поліцейських познайомились близько 300 школярів міста Пологи.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото