Запорізькі поліцейські встановили чоловіка, який кинув собаку з мосту на залізничну колію

Новини

Співробітники поліції провели ряд оперативно-пошукових заходів та встановили, що чоловік, який вчинив жорстокі дії по відношенню до тварини, мешканець Запоріжжя 1979 року народження. Відкрито кримінальне провадження.

21 січня у мережі «Інтернет» з’явився ряд публікацій, в яких йшлося про те, що невстановлена особа, знаходячись на мосту по вул. 12 Квітня у місті Запоріжжя, вчинила жорстокі дії по відношенню до тварини – кинула собаку з мосту на залізничну колію та залишила там. Крім цього, 22 січня з відповідною заявою до Вознесенівського відділення поліції звернулась місцева мешканка.

Співробітниками поліції було проведено ряд оперативно-пошукових заходів та встановлено, що дане кримінальне правопорушення скоїв чоловік 1979 року народження.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами). Санкція статті передбачає арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини