За результатами перевірки, поліцією встановлено, що подія у запорізькій гімназії набула суспільного резонансу через недостовірну інформацію

Новини

Повідомлення, поширені в мережі Інтернет про зґвалтування малолітнього, яке сталося в учбовому закладі Запоріжжя не відповідають дійсності.

22 березня 2021 року у соціальній мережі Інтернет була опублікована  інформація про зґвалтування малолітнього, яке  нібито мало місце в гімназії міста Запоріжжя. Ці  відомості набули суспільного резонансу.  

За даним фактом співробітники ГУНП в Запорізькій області вжили невідкладні заходи для з´ясування обставин події в учбовому закладі. Факт зґвалтування, з врахуванням показань учасників події, свідків, а також проведеним медичним оглядом, не знайшов свого підтвердження. 

Попередньо за результатами перевірки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Наразі правоохоронцями спільно з незалежними психологами проводиться  перевірка щодо наявності факту булінгу у навчальному закладі.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини