За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою відкрито кримінальне провадження

Новини

У Мелітополі на приватному підприємстві по виготовленню промислового обладнання стався вибух паливо-повітряної суміші. Тяжкі опіки отримали двоє робітників. Поліцейські проводять слідчі дії по встановленню обставин та причин події.

8 липня близько 11:30 до чергової частини Мелітопольського районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від представників Державної служби надзвичайних ситуацій про вибух, який стався на території приватного підприємства по вулиці Олександра Невського у Мелітополі.  Внаслідок цього постраждало двоє робітників 1961 та 1985 років народження, один з яких мешканець Києва. Чоловіки отримали термічні опіки 3 та 4 ступеня тяжкості. Їх госпіталізовано до лікарні.

Слідчо-оперативною групою поліції  на місці надзвичайної події встановлено, що приміщення в якому стався вибух, було орендовано приватним підприємством. На ньому  виготовляли промислове обладнання  змішування сумішей, призначене для хімічної, фармацевтичної та харчової промисловості. Близько 11-ї години, під час проведення випробувальних робіт стався вибух паливо-повітряної суміші. Залишки сумішей вилучено та направлено на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування. Наразі тривають  слідчі дії по встановленню обставин та причин події.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини