Ювенальні поліцейські  влаштували для школярів екскурсію до поліції Запорізької області

Новини

Напередодні свята Дня Захисників та захисниць України школярі зустрілися з командиром роти БПСПОП «Скіф» капітаном поліції Олександром Ремигою.  

Напередодні Дня захисників і захисниць України ювенальні поліцейські Запоріжжя організували для вихованців Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей екскурсію до музею та зустріч з командиром роти батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» капітаном поліції Олександром Ремигою.  Він понад 15 разів був відряджений до зони проведення Операції об’єднаних сил.

Під час екскурсії діти побачили експонати музею поліції, які відображають процес становлення правоохоронних органів. Їх основну увагу привернули рідкісні архівні та історичні знімки, документи, особисті речі та нагороди працівників органів внутрішніх справ. У музеї школярі побачили зразки уніформи правоохоронців різних років, фотогалерею колишніх керівників.

В актовому залі Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась зустріч між дітьми, начальником ювенальної превенції Запорізької області та командиром роти батальйону поліції особливого призначення «Скіф» під час якої малеча задавала безліч запитань поліцейським стосовно умов вступу до лав правоохоронців, основних якостей, які потрібно мати справжньому захиснику України. 

Дуже цікавила малечу і як проходить робочий день капітана поліції, його  фізична форма, якими бойовими мистецтвами він займається і навіть скільки раз може підтягнутися на перекладині. 

По завершенню заходу діти побажали захиснику добра, мира, янгола охоронця та подарували власноруч вироблені обереги.

Нагадаємо: Капітан поліції Вячеслав Лощенко: наше спільна мета по визволенню окупованих територій ще не досягнута, тому я не припиню нести службу.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини