В рамках розслідування пожежі в запорізькій інфекційній лікарні, слідством повідомлено про підозру колишньому головному лікарю

Новини

Як і першому фігуранту кримінального провадження - завідувачу господарсько-обслуговувального персоналу, колишньому головному лікарю  інкримінують порушення правил безпеки, що спричинило загибель людей. На теперішній час поліція встановлює місцезнаходження останнього. 

Нагадаємо, що в ніч на 4 лютого 2021 року виникло загоряння в одній із палат-боксів реанімаційного відділення обласної інфекційної лікарні.  В пожежі загинуло четверо людей, в тому числі медичний працівник. Ще двоє пацієнтів отримали опіки та отруєння продуктами горіння.

Відділом розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Запорізькій області  було встановлено наявність достатніх доказів для повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення  завідувачу господарсько-обслуговувального персоналу  лікарні.

4 лютого слідчим поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, йому було повідомлено про підозру  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України, яке кваліфікується як порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель людей та ч. 2 ст. 272, яке кваліфікується як порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людей. 

На теперішній час слідчим слідчого управління ГУНП в Запорізькій області за процесуальним керівництвом Запорізької обласної прокуратури після отримання результатів комплексних експертиз,  прийнято рішення повідомлення про підозру колишньому головному лікарю КНП «Обласній інфекційній клінічній лікарні» ЗОР у вчиненні злочинів передбачених ч. 2 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки) ч. 2 ст. 272  (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу  України.

На теперішній час підозрюваний  ухиляється від слідства, у зв’язку з чим поліція вживає заходи щодо його розшуку.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

поліція
новини