У Запорізькій області оперативно розшукали двох малолітніх дівчат

Новини

Близько трьох годин знадобилося працівникам поліції, щоб встановити місцезнаходження двох малолітніх вихованок центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які зникли в Мелітопольському районі. Стосовно дівчат злочинів скоєно не було. Після профілактичної бесіди дітей повернули до закладу. 

18 січня близько 22:40 до чергової частини Мелітопольського відділу поліції надійшло повідомлення від вихователя Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей про те, що зникли двоє дівчат 9 та 12 років. Мобільних телефонів у вихованок закладу при собі не було.

Для пошуків малолітніх були задіяні усі підрозділи Мелітопольського відділу поліції. Наряди груп швидкого реагування патрульної поліції та співробітники ювенальної превенції протягом декількох годин ретельно обстежували територію та дороги поблизу центру реабілітації.

Близько другої години ночі на 400 км автошляху «Харків-Сімферополь», неподалік від автозаправки, дівчат помітили співробітники слідчо-оперативної  групи Мелітопольського відділу поліції. Діти намагались втекти та сховатись в лісосмузі, але їх побачили правоохоронці. Поспілкувавшись з неповнолітніми, працівники поліції з’ясували, що вони прямували в село Мелітопольського району, де мешкають родичі однієї з дівчат. 

Після профілактичної бесіди поліцейські доставили їх до Мирненського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та передали педагогу.

Нагадаємо, що по закінченню зимових шкільних канікул працівники ювенальної превенції розпочали активну профілактичну роботу в навчальних закладах Запоріжжя та області.

Відділ комунікації поліції Запорізької області