У Запоріжжі стартували інформаційно-профілактичні заходи для дітей за участі поліцейських та рятувальників 

Новини

Щоб навчити дітей правилам безпечної поведінки, правоохоронці підготували цікавий, видовищний інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником». Першими його вивчили дітлахи з навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ».

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09941.JPG

Співробітники ДСНС, працівники Національної та патрульної поліції, волонтери Червоного Хреста, фахівці рятувальної служби «Кобра» і кінологічного центру ГУНП в Запорізькій області, об'єднали свої зусилля, щоб у цікавій, доступній і наглядній формі донести до школярів закладів загальної середньої освіти, основні правила безпечної життєдіяльності та популяризувати здоровий спосіб життя.

У Запорізькій області перший «День з поліцейським та рятівником» відбувся у навчально-виховному комплексі «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю.

Він розпочався з навчальної тривоги.  Вчителі та вихованці провели евакуацію з будівлі, відповідно до плану і зібралися на спортивному майданчику комплексу. 

C:\Users\Admin\Desktop\IMG_3889.JPG

Тут на них чекали інформативні локації поліцейських, рятувальників та медичних працівників-волонтерів.

C:\Users\Admin\Desktop\IMG_4022.JPG

C:\Users\Admin\Desktop\7.JPG

На різних етапах інтерактивного уроку діти почули, побачили та засвоїли багато корисної інформації щодо правил пожежної безпеки у побуті та довкіллі, дотримання правил дорожнього руху, про небезпеку підозрілих, вибухонебезпечних предметів, як поводитися у разі їх виявлення. 

C:\Users\Admin\Desktop\5.JPG

Поліцейські провели з учнями тренінг з надання першої домедичної допомоги за обставин дорожньо-транспортної пригоди, організували конкурс малюнків і тематичні вікторини з правоохоронної тематики. 

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09661.JPG

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09734 (1).JPG

Працівники поліції також ознайомили учнів зі спеціальною технікою та засобами, що використовуються у службовій діяльності.

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09559.JPG

Рятувальники продемонстрували ліквідацію умовної пожежі, засоби індивідуального захисту органів дихання та знаряддя, які використовуються рятувальниками в професійній діяльності. Фахівці ДСНС облаштували також локацію з рухливою грою, де учасники проходили смугу перешкод, повторюючи основні правила пожежної безпеки. 

C:\Users\Admin\Desktop\IMG_3871.JPG

Співробітники аварійно-рятувальної служби  «Кобра» показали вихованцям закладу навчальний порятунок людини з будівлі. 

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09749.JPG

C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\11.jpg

А інспектор-кінолог ГУНП в Запорізькій області продемонстрував роботу поліцейської собаки-пошуковця.

«День з поліцейським та рятівником» вийшов дуже насиченим, інформативним і цікавим. 

C:\Users\Admin\Desktop\DSC09877.JPG

Отримавши корисні знання та гарні враження,  учні початкових класів разом з правоохоронцями завершили його запальною руханкою. 

Такі заходи пройдуть з 13 по 25 вересня  і в багатьох інших закладах загальної середньої освіти Запорізької області.

Нагадаємо: Запорізькі ювенальні поліцейські провели з дітьми акцію: «Я обираю – жити!»

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
діти