У Запоріжжі поліцейські вилучили боєприпаси та вибухові речовини з квартири місцевого мешканця

Новини

В оселі фігуранта виявлено 60 патронів до стрілецької та автоматичної зброї, близько 30 детонаторів та капсулів від гранат та боєприпасів, 6 корпусів ручних гранат та запали до них, близько 30 грам пороху та 100 грам іншої вибухової речовини. За результатами експертних досліджень  зловмиснику буде повідомлено про підозру.

Працівниками УБН в Запорізькій області ДБН Національної поліції України отримали оперативну інформацію щодо незаконного зберігання зброї на території помешкання одного з жителів Запоріжжя.

29 квітня, під час відпрацювання отриманої інформації, правоохоронці провели огляд помешкання по вулиці Василя Сергієнка в Хортицькому районі міста. З квартирі жителя Запоріжжя 1972 троку народження правоохоронці виявили та вилучили 60 патронів до стрілецької та автоматичної зброї, близько 30 детонаторів та капсулів від гранат та боєприпасів, 6 корпусів ручних гранат та запали до них, близько 30 грам пороху та 100 грам іншої вибухової речовини.

Всю вилучені боєприпаси направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Після результатів експертизи фігуранту буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Санкція за статтею передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

На теперішній час проводяться заходи зі встановлення злочинних зв’язків зловмисника та можливих каналів придбання зброї. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо: У Запоріжжі поліція затримала крадійку мобільного телефону 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

поліція
новини
зброя