У Запоріжжі поліцейські вилучили більше 1000 пачок цигарок без акцизних марок

Новини

Детективи Слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури області провели ряд обшуків в місті Запоріжжя. Походження вилучених цигарок встановлюється. Триває досудове розслідування.

Поліцейськими Запорізької області була отримана інформація про те, що невстановлені особи на території Запорізької області здійснюють незаконну діяльність, пов’язану зі зберіганням та збутом підроблених марок акцизного податку.

Детективами Слідчого управління за даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

21 лютого детективи Слідчого управління під процесуальним керівництвом прокуратури Запорізької області провели ряд обшуків в місті Запоріжжя. За результатами правоохоронці вилучили 1027 пачок цигарок без марок акцизного податку.

На даний час встановлюється походження вилучених цигарок та коло осіб, причетних до даного кримінального правопорушення. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що у Бердянську затримали організовану злочинну групу за вимагання та незаконне позбавлення волі місцевих мешканців.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

поліція
новини