У Запоріжжі поліцейські викрили злочинну групу

Новини

Працівники поліції ліквідували злочинну групу, члени якої упродовж року скоювали крадіжки та угони автомобілів на території Запорізької області.

28 березня працівники Управління карного розшуку спільно з співробітниками Шевченківського відділення поліції під час розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 289 та  ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, затримали злочинну групу у складі шести осіб.

Упродовж 2017-2018 років злодії вчиняли незаконні заволодіння транспортними засобами та крадіжки з гаражів на території Запорізької області.

 Раніше неодноразово засуджені мешканці Запоріжжя 1984, 1979, 1975, 1978, 1988 та 1989 років народження затримані працівниками поліції під час скоєння чергового злочину.

Під час затримання злочинної групи та у ході проведення одночасних обушків за місцями їх мешкання і зберігання викраденого майна виявлено та вилучено автомобіль КІА «Cerato», набір відмичок, ключів від гаражів, державні номерні знаки, мобільні телефони та інше викрадене майно.

Наразі встановлена причетність підозрюваних до скоєння 27 крадіжок та 5 угонів у різних районах Запоріжжя та області.

Здійснюється комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення причетності фігурантів до аналогічних злочинів на території інших областей України.

Один викрадений автомобіль вже повернуто власникам.

Всього з початку року працівники поліції Запорізької області розкрили 1833 крадіжки та 18 угонів транспортних засобів.

Нагадаємо, що поліцейські затримали зловмисника, який у місті Бердянськ пограбував магазин та побив охоронця.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 
   

Матеріали для ЗМІ

Фото