У Запоріжжі  чоловік вдарив слідчого, який заступився за його дружину – порушника затримано

Новини

Інцидент стався у приміщенні районного управління поліції. Щоб вгамувати агресивного громадянина,  поліцейським довелося застосувати спецзасоби. Порушника затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження. 

14 вересня до Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області  прийшла жителька міста 1982 року народження з метою подати заяву про нанесення їй тілесних ушкоджень чоловіком 1985 року народження.  В холі будівлі між подружжям виник словесний конфлікт. Чоловік поводив себе агресивно, гучно нецензурно висловлювався на адресу дружини.  

Слідчий слідчого відділу, який  перебував на добовому чергуванні, знаходився                            у форменому одязі, з жетоном і табельною зброєю, зробив громадянину зауваження щодо припинення недопустимої поведінки.  Натомість чоловік різко розвернувся у бік поліцейського  та вдарив його в обличчя. 

З метою припинення правопорушення, до агресивного відвідувача працівники поліції застосували засоби обмеження рухомості та затримали за ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі проводиться досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України.  Фігуранту загрожує покарання відповідно до її санкції - обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо: У Запоріжжі за опір поліції затримано домашнього насильника.
 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини