У Бердянську ювенальні поліцейські повернули бабусі малолітнього втікача

Новини

Пошуки хлопця тривали майже вісім годин. Будь-яких протиправних дій відносно нього скоєно не було. 

14 квітня близько 23-ї години до Бердянського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась схвильована жінка. Вона пояснила, що її 13-річний онук, пішов гуляти з друзями та до цього часу не повернувся. Зі слів бабусі, виявилось, що хлопець не вперше залишає місце мешкання. 

На розшук малолітнього одразу орієнтували співробітників ювенальної превенції та дільничних офіцерів поліції. Протягом ночі правоохоронці відпрацювали покинуті будівлі, відкриті підвали будинків та місця, які хлопець частіше за все відвідував при втечах. Близько сьомої години ранку працівники поліції відшукали хлопця в одному з під’їздів будинку, неподалік від місця проживання. 

Ювенальні поліцейські провели з втікачем профілактичну бесіду аби уникнути подібних випадків у подальшому. Злочинів чи правопорушень стосовно нього скоєно не було.

Відносно бабусі складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.  

Нагадаємо: запорізькі ювенальні  поліцейські провели превентивні заходи з протидії продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
діти