У Бердянську проходить семінар з питань проведення експертиз наркотиків

Новини

Поліцейські та працівники експертних установ різних областей України взяли участь у семінарі з питань, які виникають під час розслідування кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу наркотиків та призначення судових експертиз.

З 23 по 25 травня у конференц-залі одного з закладів міста Бердянськ Запорізької області проходить семінар на тему «Проблемні питання, які виникають під час забезпечення судово-експертної діяльності, пов’язаної із розслідуванням злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків, та шляхи їх вирішення».

У заході беруть участь представники Запорізької обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, працівники Головного слідчого управління Національної поліції України, Департаменту протидії незаконному обігу наркотиків НПУ, Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області, співробітники секторів та відділів територіальних підрозділів Експертної служби МВС України, начальник Комунальної установи «Запорізьке обласне бюро Судово-медичної експертизи».

Учасники обговорюють питання взаємодії поліції та експертних установ під час розслідування кримінальних проваджень у сфері незаконного обігу наркотиків та призначення судових експертиз. Проблемні питання, які виникають під час призначення експертиз, у зв’язку із набуттям чинності змін до Кримінального процесуального кодексу України.

Крім того, розглядаються нові методичні підходи та можливості в судовій експертизі щодо дослідження новітніх наркотиків та психотропних речовин. Обговорюються питання, проблеми та перспективи розвитку експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Нагадаємо, що правоохоронці провели семінар на тему відносин водіїв та пішоходів зі студентами Мелітопольського державного педагогічного університету.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото