Псевдоспівробітника сервісного центру затримала поліція Запоріжжя

Новини

Менше двох місяців тому правоохоронці викрили жінку, яка, видаючи себе за співробітницю одного з територіальних сервісних центрів (ТСЦ) Запоріжжя, «продавала» електронні черги до установи МВС. Спільник зловмисниці продовжував діяти за іншою адресою, сподіваючись уникнути відповідальності.

На початку жовтня цього року працівники Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки та поліції Запоріжжя провели санкціоновані обшуки у 48-річної жінки, яка орендувала офіс у тому ж приміщенні, де розташований один із ТСЦ МВС. Шахрайка вводила в оману відвідувачів сервісного центру і запевняла, що безперешкодно скористатися адміністративними послугами можливо лише за «додаткову оплату». Внаслідок дій аферистки клієнти ТСЦ сплачували за ту чи іншу квитанцію на кілька тисяч гривень більше. 

Після затримання зловмисниці та проведення обшуків правоохоронці продовжили слідчі заходи. Проте це не налякало і не зупинило спільника жінки. 34-річний чоловік діяв за аналогічною схемою на протилежному кінці міста.

Оперативники внутрішньої безпеки та слідчі поліції Запоріжжя задокументували фігуранта на одержанні грошей, які він вимагав за вплив на прийняття рішень службовими особами ТСЦ. Зловмисник запевнив чергового клієнта установи про неможливість безперешкодної реєстрації транспортного засобу без сплати «додаткової суми».

Під час санкціонованого обшуку в орендованому чоловіком приміщенні правоохоронці виявили і вилучили майже 41 000 гривень. Слідчі поліції, за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури, готують оголошення про підозру чоловікові за ч.3 ст.369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України. За кримінальні оборудки фігурантові може загрожувати до восьми років позбавлення волі.

Департамент внутрішньої безпеки
Національної поліції України

 

 

поліція
новини