Поліція Мелітополя розшукала дівчину, яка зникла з дитячої лікарні

Новини

Відносно неї правопорушень чи злочинів скоєно не було але неповнолітня відмовилася повертатися додому. Ювенальні поліцейські провели з підлітком профілактичну бесіду. В ситуації, яка склалася в родині дівчини, розбирається служба у справах дітей.  
Як вже повідомлялося, 17 жовтня 16-річна жителька Мелітополя, яку направили до дитячої лікарні для проходження обстеження, у зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції, самовільно залишила медичний заклад. Місцезнаходження дівчини було невідоме, а її мобільний телефон вимкнений.

Поліцейські ювенальної превенції три доби в інтенсивному режимі здійснювали перевірки всіх місць, де могла з'явитися дівчина, адже влітку вже доводилося її розшукувати.  Тоді неповнолітня уходила з дому, де мешкала разом з матір’ю, до старшої сестри.  Цього разу у ймовірних місцях перебування, вона не з'являлася.  Під час відпрацювання вокзалів, правоохоронцями було встановлено, що схожа за прикметами дівчина їхала автобусом до селища  Приазовське.

20 жовтня її розшукали у цьому населеному пункті за місцем мешкання знайомого хлопця. Поліцейські ювенальної превенції провели з неповнолітньою бесіду і встановили, що відносно неї правопорушень чи злочинів скоєно не було.

Проте, дівчина повідомила, що пішла з лікарні, бо не знаходить спільної мови зі своїми близькими. Мешкати з матір'ю або іншими родичами не може. Неповнолітню тимчасово помістили до дитячої лікарні.

Наразі спеціалісти служби у справах дітей Мелітопольської міської ради розбираються у ситуації, яка склалася в родині підлітка і готують відповідні матеріали до суду.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
діти