Поліцейські нагадали запоріжцям про правила поведінки на воді

Новини

Інспектори ювенальної превенції відвідали місця поблизу водойм та поспілкувалися з громадянами щодо безпечного поводження під час відпочинку.

З початком настання теплих днів значна кількість людей прагне вибратися на відпочинок у прибережну місцевість. Враховуючи умови сьогодення, не є заборонним перебування у місцях поблизу водоймищ та річок. Проте в умовах воєнного стану людям слід враховувати деякі факти, про які поліцейські розповіли відпочиваючим.

Воєнні дії в нашій державі продовжуються, а це означає, що громадянам взагалі бажано уникати місць значного скупчення людей. Якщо все ж вирішили провести час неподалік води, слід бути готовим до негайного слідування до укриттів у разі сигналу тривоги. І наостанок, перебуваючи на пляжах і місцях відпочинку поблизу водоймищ, необхідно дотримуватися простих правил поведінки та бути обережним.

Тож під час проведення роз’яснювальна-профілактичної роботи ювенальні поліцейські закликали дорослих не залишати дітей без нагляду під час купання, пильнувати за ними на березі та  не дозволяти їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки.

Також правоохоронці попередили підлітків та дітлахів молодшого віку про нещасні випадки на водоймах, які можуть статися у разі недотримання правил поведінки.

У більшості випадків люди гинуть на воді через власну необережність. Тож, вирушаючи до водойм, важливо бути вкрай обачним та відповідальним, пам’ятаючи про те, що людина сама обирає свою долю.

Нагадаємо: Ювенальні поліцейські, волонтери та громадські діячі об’єдналися заради безпеки дітей 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
безпека
діти