На Запоріжжі поліцейські завадили чоловіку вчинити самогубство

Новини

Двоє співробітників сектору реагування патрульної поліції буквально витягли жителя села Зеленопілля Запорізького району із зашморгу. Останній намагався вкоротити собі віку через життєві негаразди.

16 жовтня близько 17.10 до Запорізького відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від місцевої жительки. Вона розповіла, що її чоловік намагається покінчити життя самогубством.

Наряд сектору реагування патрульної поліції миттєво відреагував на виклик.

Тимчасово виконувач обов’язків начальника сектору №1 роти патрульної поліції старший лейтенант поліції Ігор Бідняк та поліцейський СРПП № 4 старший сержант поліції Дмитро Щеглов, розуміючи, що ситуація критична, на своїй службовій автівці за 23 хвилини подолали відстань у 41 кілометр.

Прибувши на виклик, патрульні побачили дружину, тещу та двох діток семи та трьох років, які чекали допомоги на подвір’ї, бо не знали як зупинити голову родини від фатального кроку. На сходах на горище вже с вузлом мотузки на шиї стояв чоловік.

Співробітники поліції почали спілкуватись з ним і намагалися переконати відмовитись від фатального кроку: близько 40 хвилин тривали вмовляння, але 31-річний господар не полишав свого наміру.

Тоді старший наряду зрозумів, що потрібно діяти рішуче. Він зрізав мотузку та стягнув чоловіка зі сходів.  

Далі співробітники поліції викликали швидку допомогу і дочекавшись приїзду медиків, передали врятованого на лікування. Після надання медичної допомоги, чоловіка буде направлено на проходження реабілітації до спеціального закладу.

Нагадаємо: запорізькі поліцейські отримали відзнаки МВС та Національної поліції України.

 Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
безпека