На Запоріжжі поліцейські провели рейд по закладам торгівлі

Новини

Напередодні літніх канікул працівники поліції ювенальної превенції нагадали працівникам торгівлі у Веселівському районі про недопустимість продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Протидія продажу дітям алкоголю та тютюнових виробів знаходиться під пильним контролем поліцейських. По всій території області працівники поліції превентивної діяльності постійно проводять профілактичні бесіди як із працівниками торгівлі, так і з неповнолітніми.

Так, 16 травня працівники ювенальної превенції провели рейд по торгівельним закладам Веселівського району. Поліцейські поспілкувалися з працівниками торгівлі та нагадали про відповідальність за порушенням норм чинного законодавства України у сфері продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

Працівники поліції закликають підприємців, громадськість та просто небайдужих громадян повідомляти про випадки реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Нагадаємо, що інспектори поліції ювенальної превенції встановили місцезнаходження підлітка, який зник у Хортицькому районі Запоріжжя.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото