На Запоріжжі підвели підсумки роботи підрозділів поліції області та визначили її пріоритетні напрямки

Новини

Начальник ГУНП в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров провів нараду, під час якої підвели підсумки роботи підрозділів поліції, визначили основні напрямки роботи та обговорили результати командно-штабних навчань.

15 грудня в приміщенні ГУНП в Запорізькій області відбулась нарада за участю керівництва поліції області, начальників структурних та територіальних підрозділів поліції, а також очільників Національної гвардії й патрульної поліції.

Присутні обговорили стан злочинності на території регіону, підвели підсумки роботи з основних напрямків службової діяльності за 11 місяців цього року, а також результати превентивної роботи поліції під час введення воєнного стану. Було визначено наявні недоліки та шляхи вдосконалення оперативно-службової діяльності в подальшому.

Сергій Коміссаров зазначив, що на території регіону посилені пости поліції, збільшена кількість нарядів поліції та мобільних блокпостів, проводяться перевірки та огляди  автомобілів. І це приносить певні результати у напрямку боротьби з незаконним обігом зброї, боєприпасів, вибухівки та наркотичних засобів, психотропних речовин й їх аналогів.

Такі превентивні заходи будуть продовжуватись і надалі. Тому прохання до громадян із порозумінням ставитись до таких заходів правоохоронців, адже вони покликані на забезпечення вашої безпеки та правопорядку в регіоні.

Також очільник запорізької поліції визначив основні напрямки роботи працівників кримінального блоку й блоку превентивної діяльності та довів до присутніх рішення, які були прийняті під засідання Ради оборони Запорізької області.

Крім цього, обговорили результати масштабних командно-штабних навчань усіх підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ, які відбувались на навчальній базі Національної академії внутрішніх справ.

Очільник запорізької поліції наголосив, що взаємодія між рятувальниками, прикордонниками та військовослужбовцями повинна бути не тільки під час надзвичайних ситуацій та ускладнення оперативної обстановки, а постійна. Той  алгоритм злагоджених дій під час різних ситуацій, який був відпрацьований під час проведення навчань повинен удосконалюватись та використовуватись у подальшій співпраці.  

Нагадаємо, що на Київщині запорізькі поліцейські відпрацьовували алгоритм дій у кризових ситуаціях.

Відділ комунікації поліції Запорізької області