Керівник запорізької поліції представив начальника Вільнянського відділення

Новини

Начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Коміссаров відвідав Вільнянське відділення поліції та представив особовому складу новопризначеного начальника. Ним став підполковник поліції Володимир Чикаловський.

7 червня керівник поліції Запорізької області генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров відвідав Вільнянське відділення поліції. Під час робочого візиту він представив особовому складу новопризначеного начальника відділення. Ним став підполковник поліції Володимир Чикаловський, який виконував обов’язки керівника цього ж відділення поліції.

Сергій Коміссаров побажав успіхів у роботі із забезпечення правопорядку і безпеки на території району, а колективу – підтримувати начальника.

Потім Володимира Чикаловського привітали представники місцевої влади та прокуратури. За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю розпорядженням міського голови колективу Вільнянського відділення поліції було оголошено подяку.

Також під час візиту начальник ГУНП перевірив умови, в яких працюють працівники відділення, поспілкувався з особовим складом. Визначив пріоритетні  напрямки роботи, серед яких – боротьба із наркозлочинністю та з незаконним обігом зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

Наприкінці поїздки Сергій Коміссаров поспілкувався з представниками влади і прокуратури. Під час бесіди вони обговорили наявні проблеми та домовились про подальшу співпрацю.

Окрім того, очільник поліції області відвідав Шевченківське відділення та поспілкувався з новопризначеним начальником полковником поліції Андрієм Бідилом.

Нагадаємо, що керівник поліції Запорізької області Сергій Коміссаров перевірив умови та порядок організації несення служби бійців батальйону «Скіф» у місті Лисичанськ.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото