Дбаємо про легендарний острів разом - поліцейські Запоріжжя долучилися до толоки
Серце Запорозького регіону - острів Хортиця - місце, де зародилася історія українського козацтва. Саме тут і сьогодні живуть дух, сила та звитяга наших предків. Сьогодні поліцейські, прикордонники, співробітники ДСНС, байдівці, представники громадського сектору та небайдужі мешканці об'єдналися, щоб прибрати територію острова та зробити свій внесок у відновлення його унікальної природи.
Кожного дня Запорізька область потерпає від ворожих обстрілів. Гинуть люди й тварини, страждає природа. Ворогу байдуже, що нищити, адже він не має цінностей і поваги до всього живого. Однак завдяки небайдужим людям наша земля має шанс на відновлення.
27 червня за ініціативи заступника начальника ГУНП в Запорізькій області проведено толоку, до якої долучилися поліцейські, рятувальники ДСНС, прикордонники, учасники руху «Байда»і та небайдужі жителі міста.
Особливу атмосферу заходу створили представники кінно-спортивного клубу, які привели із собою коней,а також поліцейські кінологічного центру поліції зі службовими собаками. Діти й дорослі мали змогу поспілкуватися з тваринами, зробити пам'ятні світлини та провести час у дружній атмосфері.
Такі ініціативи вкотре доводять: навіть у складні часи українці залишаються згуртованими, підтримують один одного та спільними зусиллями відновлюють рідний край
Відділ комунікації поліції Запорізької області