На Запоріжжі встановлено причину смерті працівника одного з підприємств області

Інформація

У службовому кабінеті залізорудного комбінату було виявлено труп працівника. Під час проведення перевірки встановлено, що чоловік покінчив життя самогубством, спричинивши собі тілесні ушкодження.

17 січня в мережі Інтернет з’явилась інформація щодо смерті працівника залізорудного комбінату, труп якого виявили у службовому кабінеті з тілесними ушкодженнями.

Додатково повідомляємо, що повідомлення про виявлення трупу чоловіка в кабінеті залізорудного комбінату, який розташований селі Мала Білозерка Василівського району, надійшло до Дніпрорудненського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області 11 січня близько 17 години.

Слідчо-оперативною групою на місці події було проведено ретельний огляд, опитані працівники підприємства та родичі загиблого.

Поліцейськими встановлено, що чоловік 1964 року народження покінчив життя самогубством, спричинивши собі різані рани кінцівок. Це підтверджується і лікарським свідоцтвом про смерть.

Триває розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст.115 з додатковою кваліфікацією «самогубство».

Відділ комунікації поліції Запорізької області