За тендітними плечима начальника сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області - перемоги та призові місця на чемпіонатах України, світу та Європи з кіокушин карате, військово-спортивного багатоборства та бойових мистецтв у розділі «кікбоксинг».
Спорт стрімко увірвався в життя маленької Ані. З п’яти років вона відвідувала циркову студію у рідному Бердянську, потім були художня та спортивна гімнастики. З віком дівчину стали приваблювали більш серйозні види спорту. Наступною сходинкою був волейбол. У команді Аня займала позицію ліберо-гравця, який виконує виключно захисні функції. Саме тоді вона зрозуміла, що захищати – це її покликання. Як відомо, «добро має бути з кулаками». Тож, досягнувши 14-річного віку, Аня почала відвідувати секцію з кіокушин карате. Вже через два роки тренувань вона виконала розряд кандидата в майстри спорту України.
Прагнення захищати визначило й подальший професійний шлях майбутньої правоохоронниці. Після закінчення школи вона вступила до Харківського національного університету внутрішніх справ на факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання. Здобуття освіти також проходило пліч-о-пліч зі спортом. У курсантські роки дівчина відкрила для себе бойове мистецтво муай-тай, що в перекладі означає «поєдинок вільних» або «вільний бій». У цьому виді спорту Анна виборола перше місце у відкритому чемпіонаті Харківської області та взяла участь у чемпіонаті України. Крім того, вона була членом збірної університету з рукопашного бою.
З усіх видів бойових мистецтв дівчина все ж таки виділяла кіокушин. «На мою думку, це найсильніший стиль карате, адже він вимагає витривалості, фізичної сили, моральної стійкості, різноманітності технік та великої концентрації від спортсмена. Представник кіокушин карате може протистояти представнику любого іншого виду одноборств», - розповідає Анна.
Дух бійця привів дівчину до перемог та призових місць на чемпіонатах України з кіокушин карате. У 2009 році вона здобула чемпіонський титул України та світу з військово-спортивного багатоборства, а у 2010 – стала переможницею Відкритого чемпіонату Європи з бойових мистецтв у категорії «кікбоксинг».
Після закінчення вишу дівчина повернулась до рідного міста, щоб розпочати службу на посаді слідчого Бердянського райвідділу поліції. Згодом була призначена на посаду інспектора сектору кадрового забезпечення. У 2018 – інспектора сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських. З червня 2022 року обіймає посаду начальника сектору організації відбору управління кадрового забезпечення.
Як і для всіх українців, минулий рік став переламним для Анни Батулинської-Решетіло. Її рідний Бердянськ одним з перших потрапив під окупацію, під загрозою опинилася родина поліцейської. І лише загартованість та витривалість, сила духу й моральна стійкість допомагали їй опанувати емоції та хвилювання за долю рідних. «Вторгнення зовнішнього ворога згуртувало український народ, у суспільстві відбулася переоцінка цінностей. Війна поміняла усіх без виключення - когось у гірший, когось у кращий бік. Та головне, що ми згуртувалися і нарешті почали усвідомлювати свою національну ідентичність», - говорить поліцейська.
Нині, керуючи своїм сектором, Анна сумлінно підходить до відбору кваліфікованих, дисциплінованих і вмотивованих поліцейських, бо знає – від цього залежить Закон та правопорядок у Запорізькому регіоні.
Сьогодні майор поліції має звання майстра спорту України з кіокушин карате, має чорний пояс І дан, а також є суддею міжнародної категорії з цього виду одноборств.
Власним прикладом поліцейська прищепила любов до спорту і своєму сину. Хлопчик також захоплюється карате, японським бойовим мистецтвом дзюдо та плаванням. У майбутньому планує опанувати греко-римську боротьбу.
Анна – поліцейська, яка мотивує та надихає колег своїм прикладом та активною життєвою позицією.
Нагадаємо: Поліцейські взяли участь у відкритому чемпіонаті Запорізької області з військово-спортивного багатоборства
Відділ комунікації поліції Запорізької області