Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

У Запорізькій області поліцейські виявили факт продажу кодеїновмісних ліків без рецепту

Опубліковано 27 листопада 2019 року о 18:21

Працівники поліції та громадські активісти провели відпрацювання з протидії незаконному обігу наркотиків та перевірили аптеки у Шевченківському районі Запоріжжя. За фактом продажу підконтрольних лікарських  засобів без рецепту відкрито кримінальне провадження.

Сьогодні, 27 листопада, працівники Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Запорізькій області та представники громадських організацій виявили та задокументовали факт порушення встановлених правил обігу підконтрольних лікарських засобів в аптеці Шевченківського району Запоріжжя.  Провізор аптеки продала кодеїновмісні пігулки без рецепту.

Працівниками поліції вилучено 40 пігулок, які направлені на дослідження до Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів). Триває досудове розслідування. 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux