Запорізькі поліцейські познайомили школярів Приморcького району зі своєю роботою

Новини

У рамках соціальної акції «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава» правоохоронці познайомили близько 200 дітей з роботою підрозділів Головного управління Національної поліції в Запорізькій області.

25 травня з метою підвищення рівня правових знань підлітків, профілактичної роботи серед дітей для формування навичок безпечної поведінки, попередження жорстокості серед неповнолітніх та протидії вчинення насильства проти них, поліцейські завітали до школярів села Новоолексіївка Приморського району.

Для дітей правоохоронці влаштували захід, під час якого познайомили школярів з професією поліцейського.

Учні дізналися більше про специфіку роботи вибухотехніків, які нагадали правила поведінки у разі виявлення небезпечних предметів.

Для школярів влаштували вікторину, під час якої діти вразили правоохоронців своїми знаннями із правил дорожнього руху та законодавства України.

Неабияке враження на малечу справив виступ кінологів та їхніх чотирилапих помічників.

Наприкінці заходу бійці спецпідрозділу роти поліції особливого призначення показали прийоми ведення рукопашного бою, умовний захист громадян від нападу озброєних правопорушників та затримання злочинців, які намагалися втекти на автомобілі.

Нагадаємо, що під час акції «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава» 550 учнів міста Мелітополь дізналися про роботу підрозділів ГУНП в Запорізькій області.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

 

Матеріали для ЗМІ

Фото