За рік патрульні врятували 1394 людини, серед них 169 дітей – Євгеній Жуков

Новини

Крім того, за минулий рік патрульні зафіксували понад 1,7 мільйона адміністративних правопорушень. З цієї кількості 1,5 мільйона правопорушень вчинені у сфері безпеки дорожнього руху. Також патрульні відпрацювали понад 5,6 мільйона викликів на лінію «102». Про це сьогодні, 31 січня, повідомив начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков під час виїзної наради з підбиття  пiдсумкiв службової дiяльностi пiдроздiлiв блоку превентивної діяльності та патрульної полiцiї за 2018 рік. Захід відбувся під головуванням заступника Голови Націполіції Олександра Фацевича.

За словами начальника Департаменту патрульної поліції Євгенія Жукова, одним із основних напрямів діяльності патрульної поліції є реагування на повідомлення, які надходять на лінію «102». Зокрема, протягом 2018 року екіпажі патрульної поліції опрацювали 5,6 мільйона викликів.

«Завдяки оперативним та професійним діям патрульні поліцейські у минулому році врятували 1394 людини, серед них 169 дітей. Це люди, які вчасно отримали першу медичну допомогу, в переважній більшості після дорожньо-транспортних пригод, а також винесені з будівель під час пожежі цілі сім’ї», – наголосив керівник Департаменту патрульної поліції.

Він також повідомив, що за минулий рік поліцейськими патрульної поліції задокументовано понад 1,7 мільйона адміністративних порушень. З цієї кількості 1,5 мільйона фактів – це порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема – 54 тисячі фактів керування транспортними засобами у стані сп’яніння.

Крім того, упродовж 2018 року патрульні розкрили майже 20,4 тисячі злочинів кримінального характеру. Поліцейські затримали 8,6 тисяч осіб, причетних до наркозлочинів, 4,3 тисячі – до крадіжок, а також 772 особи, що вчинили грабежі.

За словами Євгенія Жукова, завдяки проведенню превентивних заходів на території обслуговування патрульної поліції, кількість правопорушень кримінального характеру  зменшилася на 12 відсотків.  

 

Департамент комунікації

Національної поліції України