У Запоріжжі з ювілеєм привітали засновника поліцейського ансамблю «Пернач»

Новини

Григорія Вербицького з 80-річчям привітали керівники поліції та прокуратури області, колеги по сцені та ветерани підрозділів внутрішніх справ.

13 червня у приміщенні Музею поліції привітали з 80-річчям полковника міліції у відставці Григорія Вербицького, який створив та довгий час був художнім керівником нині відомого в Україні та за її межами Народного  ансамблю запорізької поліції «Пернач».

Привітати іменинника прийшли начальник ГУНП в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров, прокурор області Валерій Романов, голова поліцейської профспілки Віктор Нестеренко, голова ветеранської організації Наталія Граматунова, діючі працівники поліції, пенсіонери підрозділів внутрішніх справ та учасники творчого колективу «Пернач».

Керівник поліції області Сергій Коміссаров побажав Григорію Вербицькому здоров’я і довголіття, а також подякував за роки служби на благо українського народу, вагомий внесок у культурний розвиток і створення позитивного іміджу запорізької поліції.

Нагадаємо, що працівники поліції провели профілактичний захід для дітей, які відпочивають у Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку Національної поліції України «Морська хвиля».

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото