У Запоріжжі відзначили 2 річницю від дня створення патрульної поліції

Новини

З нагоди другої річниці з дня створення нової патрульної поліції в Запоріжжі відбулись урочисті заходи. В урочистостях взяли участь представники обласної і місцевої влади, очільник запорізької поліції, очільник запорізького УСБУ та керівник патрульної поліції.

Сьогодні, 16 квітня 2018 року в Управлінні патрульної поліції Запорізької області відбулись урочисті заходи. Два роки тому молоді люди пройшли конкурсний відбір, успішно закінчили навчання, склали іспити та присягнули на вірність Українському народу.

Нагадаємо, 16 квітня 2016 року на острові Хортиця у Запоріжжі відбулась церемонія складання Присяги працівника Національної поліції України співробітниками нової патрульної поліції.

Нині в лавах запорізьких патрульних служить 499 поліцейських, з низ 103 жінки. Вони цілодобово патрулюють вулиці міста та першими реагують на виклики 102.

В урочистих заходах взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович, начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша, начальник УСБУ в Запорізькій області Олександр Хилько та начальник Управління патрульної поліції в Запорізькій області Світлана Михайловська.

Очільник запорізької поліції привітав патрульних, подякував за віддану службу та професійне виконання службових обов’язків.

Очільник патрульної поліції Світлана Михайловська привітала особовий склад з цим визначним днем, побажала успіхів на службі та затишку в родинах, котрі підтримують патрульних поліцейських у складні моменти.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото