У Запоріжжі 23 поліцейських склали Присягу працівника Національної поліції України

Новини

Урочисті заходи відбулись у Запорізькій «Академії поліції». Правоохоронці поповнили лави ГУНП в Запорізькій та Кіровоградській областях.

24 травня у Запорізькому центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбулась церемонія складання Присяги працівника Національної поліції України.

У заході взяли участь перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Володимир Ковбаса, директор Запорізького центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», керівник Управління патрульної поліції Запорізької області Світлана Михайловська, працівники ГУНП в Запорізькій області та інші почесні гості.

Зі словами привітання до поліцейських звернувся перший проректор університету та всі почесні гості, побажавши залишатися відданими українському народові, постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, бути чесними та дисциплінованими.

Присягнули на вірність українському народу 23 поліцейських молодшого складу поліції. З них 19 працюватимуть в підрозділах ГУНП в Запорізькій області, а 4 – ГУНП в Кіровоградській області.

Нагадаємо, що інспектори поліції ювенальної превенції та фахівці служби у справах дітей провели профілактичний рейд в Оріхівському районі.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото