У Вільнянському районі працівники водної поліції затримали браконьєра

Новини

Працівники водної поліції на березі річки Дніпро у Вільнянському районі виявили чоловіка, який з човна сітками виловив близько 300 рибин.

22 травня близько 04:40 співробітники відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» ГУНП в Запорізькій області спільно з Рибоохоронним патрулем на березі річки Дніпро поблизу села Велико Дубове Вільнянського району виявили мешканця Дніпропетровської області.

Чоловік в нерестовий період з гумового човна за допомогою трьох ліскових сіток виловив 297 рибин: сазанів, судака, ляща, окунів, товстолобів, краснопірок, карасів  лящів. Сума збитків завданих рибному господарству складає понад 11220 гривень.

   

Човен, сітки та незаконний вилов вилучено.

На місці події на правопорушника інспектором складено адміністративний протокол за ознаками ч.4 ст.85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу).

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч.1 ст.249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що працівники водної поліції та рибного патруля Запоріжжя на Запорізькому водосховищі протягом доби виявили двох громадян, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

Матеріали для ЗМІ

Фото