У поліції розпочато досудове розслідування за фактом перешкоджання депутатській діяльності

Новини

Діям осіб, вчиненим у приміщенні запорізької міської ради, буде надано правову кваліфікацію відповідно до вимог чинного законодавства. 

Сьогодні, 14 липня, співробітники Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області, спільно зі спецпризначенцями та працівниками Нацгвардії, здійснюють охорону громадського порядку та публічної безпеки під час проведення позачергової сесії Запорізької міської ради. З метою недопущення та припинення правопорушень задіяно понад 150 правоохоронців. 

Так, до відділу поліції № 1 Запорізького районного управління поліції з заявою про злочин звернулася голова однієї з депутатських фракцій. Вона повідомила, що у залі засідань  присутні невідомі особи, що перешкоджає проведенню заходів, пов’язаних з  депутатською діяльністю. 

За даним фактом сектором дізнання, за процесуального керівництва окружної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за ст. 351 (Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради) Кримінального кодексу України. Наразі поліцейські встановлюються всі обставини події. Під час досудового розслідування діям винних осіб буде надано правову кваліфікацію.

На місці події начальник Запорізького районного управління поліції Володимир Мателега прокоментував: «Шановні громадяни, народні обранці, поліція забезпечує захист прав та свобод людини незалежно від політичних переконань та партійної належності, у своїй діяльності вона є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань. Нагадуємо, ми діємо відповідно до вимог чинного законодавства».  

Відділ комунікації поліції Запорізької області 
 

поліція
новини