У 2019 році до кримінальної відповідальності притягнуто 1,4 тисячі наркозбувачів – Олександр Скорук

Новини

Це стало можливим завдяки викриттю організованих злочинних груп наркодилерів, а також в результаті перекриття потужних міжнародних каналів постачання наркотиків. Сума арештованих майнових активів наркоділків зросла удвічі. Про це сьогодні, 7 серпня, повідомив перший заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Олександр Скорук на нараді, присвяченій підбиттю підсумків роботи підрозділів кримінального блоку поліції упродовж семи місяців 2019 року.

За словами Олександра Скорука, загальний аналіз результатів оперативно-службової діяльності органів і підрозділів Нацполіції свідчить про позитивні результати роботи з протидії наркозлочинності.

«Зокрема, в цьому році оперативники задокументували організовані злочинні групи, які мали суттєвий вплив на криміногенну ситуацію в державі. Відтак сума арештованих майнових активів наркоділків зросла удвічі - до 64 мільйонів  гривень, а вилучених – у 3,2 рази, до 19,7 мільйона гривень», – зазначив перший заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції.

Крім того, поліцейські перекрили потужні міжнародні канали постачання наркотиків, а також та вилучили значні партії наркозасобів. Серед вилученого – майже тонна героїну та 657 кілограмів кокаїну.

Перший заступник начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції повідомив, що до кримінальної відповідальності притягнуто 1,4 тисячі збувачів наркотиків.

«Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрано до половини виявлених наркозбувачів. Зокрема, поліцейськими задокументовано  3,8 тис. збутів та затримано  1382 особи. З них арештовано 687 осіб», – зазначив Олександр Скорук.

Нагадаємо, упродовж семи місяців поліцейські виявили майже 250 злочинів у сфері торгівлі.

Департамент комунікації Національної поліції України

поліція
новини