Поліція викрила злочинну групу оптових збувачів «важких» наркотиків

Новини

Зловмисники збували метадон та трамадол  в Центральному та Південному регіонах України. Працівники Департаменту протидії наркозлочинності спільно зі Службою безпеки України та спецпідрозділами провели 14 обшуків у Дніпропетровській  та Запорізькій областях. Під час обшуків правоохоронці вилучили наркотики та прекурсори на загальну суму понад півмільйона гривень. 

Правоохоронці затримали основних членів групи на одному з автошляхів Дніпропетровщини під час їхньої оборудки з продажу особливо великої партії наркотиків. 

Встановлено, що члени злочинної групи не лише збували, а й виготовляли наркотичний засіб - метадон.

Завдяки професійним діям правоохоронців діяльність лабораторії припинено, а особу, яка безпосередньо синтезувала метадон, - затримано. Також вилучено велику кількість прекурсорів. 

Так, зловмисники є учасниками закритої групи, створеної на етнічній основі. Члени групи збували наркотичні засобі виключно обмеженому колу осіб та чинили серйозний вплив на криміногенну ситуацію в Україні.

Серед затриманих є впливові у кримінальних колах особи, яким тривалий час вдавалося уникати кримінальної відповідальності. 

На теперішній час проводиться досудове розслідування злочинів, скоєних членами зазначеного угруповання. Розпочато процедуру  арешту майна підозрюваних, серед якого 8 об’єктів  нерухомості в Запоріжжі, Києві, а також три автомобілі.
Загалом під час документування злочинної групи вилучено близько півкілограма метадону та 11 тисяч пігулок трамадолу. 

Під час проведення спецоперації затримано трьох осіб за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 3. ст. 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у особливо великих розмірах). 

Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі. Слідство триває. 

Департамент протидії наркозлочинності