Відносно жителя Запорізької області, який на свята  у нетверезому стані телефонував на спецлінію, складено  адміністративний протокол

Новини

Чоловік телефонував на  «102» та розповідав якусь маячню. Проте, слово бомба у його нерозбірливій речі, змусило правоохоронців  відреагувати та прийняти певні заходи.

У святковий день 24 серпня невідомий чоловік, знаходячись у стані сильного алкогольного сп’яніння, зателефонував на «102» і повідомив оператору нісенітницю про небезпеку  на святковому параді та підрив бомби у прямому ефірі. 

Працівники Запорізького районного управління поліції, до яких була скерована інформація про виклик громадянина, здійснили низку заходів по встановленню особи абонента та його місцезнаходження. В результаті, з'ясувалося, що це житель селища у Василівському районі 1979 року народження. Чоловік був раніше неодноразово засудженим.

Поліцейські відділення поліції № 3 Василівського районного управління прибули за місцем мешкання чоловіка та склали відносно нього адміністративний протокол за статтею 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникові загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області 


 

поліція
новини