Портал в режимі тестування та наповнення
На Запоріжжі відбувся турнір з міні футболу серед працівників поліції
Опубліковано 30 червня 2018 року о 11:34

В спортивному заході, присвяченому 3 річниці Дня Національної поліції України, взяли участь 6 команд.

29 червня у Бердянську відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 3-й річниці Дня Національної поліції України.

В боротьбі за перше місце, свою фізичну форму, тактичні навички та спритність демонстрували команди: Головного управління поліції Запорізької області, Дніпровського, Василівського, Мелітопольського, Бердянського відділів поліції, а також спортсмени військової частини Національної гвардії №3033.

У фінальному матчі, почесне 1 місце виборола команда Бердянського відділу поліції. Друга сходинка турнірної таблиці – у Дніпровського відділу поліції. Команда Головного управління Національної поліції в Запорізькій області посіла почесне третє місце.

Команди – переможці, а також найактивніші гравці, отримали кубки, дипломи та грамоти.

Нагадаємо, Запорізькі танцюристи із хореографічної студії «02» перемогли на фестивалі у Болгарії