На Запоріжжі розпочався процес вакцинації поліцейських від COVID-19 

Новини

Вже 20 спецпризначенців батальйону «Скіф» зробили щеплення від коронавірусу китайським препаратом "CoronaVac". Небажаних негативних наслідків від вакцинування не спостерігалося.  

Як зазначають світові експерти, вакцинація від COVID-19 та здобуття колективного імунітету – єдиний шлях подолання пандемії.

З 17 квітня 2021 розпочався процес щеплення співробітників системи органів МВС від COVID-19. Дані щеплення є добровільними та безоплатними. Вакцинація здійснюється препаратом CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. 

Активно вакцинуються і працівники поліції Запорізької області. Так, на сьогодні, всі 20 співробітників батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» зробили щеплення від коронавірусу перед відрядженням в зону Операції Об’єднаних сил.

Як зазначає командир батальйону Микола Кульчитський, співробітники поліції під час виконання своїх службових обов’язків щоденно контактують з великою кількістю громадян, тим самим наражають на небезпеку себе та своїх близьких. Особливо важливим є стан здоров’я його підлеглих напередодні  ротації, яка відбудеться 12 травня 2021 року. Від поліцейських потрібні максимум сил для виконання непростої та відповідальної місії в зоні проведення ООС. Тому співробітники спецпідрозділу на вакцинацію прийшли свідомо.

Вакцинація відбувалася у Державній установі «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Запорізькій області».  Перед процедурою всі правоохоронці підписали згоду на її проведення та пройшли огляд лікарів. 

Протягом 30 хвилин після щеплення за станом здоров’я правоохоронців спостерігали лікарі.  Як зазначають поліцейські,  ніяких змін, які б відрізняли самопочуття до і після, немає. Усі почуваються нормально та готові до подальшого несення служби. 

Робити щеплення чи ні - це добровільна справа. Але важливо пам’ятати, що тільки  колективний імунітет, а саме загальна вакцинація населення в змозі  зупинити поширення коронавірусної хвороби.  Захистить себе та своїх близьких від важких наслідків хвороби COVID-19!

Нагадаємо: Нацполіція розпочала процес вакцинації.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

поліція
новини
карантин