На Запоріжжі поліцейські врятували відпочиваючих на воді

Новини

Поліцейські у Приморську спільно з рятувальниками врятували 10 громадян на автомобілях, яких на косі море відрізало від материка. А працівники водної поліції у Запоріжжі врятували відпочиваючих на човні, у яких посеред річки Дніпро перестав працювати двигун.

26 травня до Приморського відділення поліції надійшло повідомлення від мешканця міста Новомосковськ,  1978 року народження. Чоловік прибув до міста Приморська на відпочинок з родиною та потребує допомоги на Обіточній косі.   

На місце події виїхали поліцейські та працівники ДСНС. Встановлено, що сильний східний вітер перебрав берегову лінію і відрізав людей на автомобілях від материка. Десятеро громадян, серед яких були діти, опинилися в пастці.

Спільними  діями працівники Приморського відділення поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій провели рятувальну операцію та всіх людей доставили на берег. Постраждалих немає.

А 27 травня близько 15 години до поліції надійшло повідомлення від жінки 1982 року народження. Під час відпочинку на річці Дніпро, в районі села Розумівка, у човна перестав працювати двигун.

На місце події одразу ж виїхав катер працівників відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» ГУНП в Запорізькій області.

Поліцейські побачили некерований човен, в якому знаходились чоловік та жінка. В той час сила вітру досягала 8 м/с, тож човен швидко відносило до Каховського моря.

Правоохоронці надали допомогу відпочиваючим та шляхом буксирування доправили човен до причалу в місті Запоріжжя. Постраждалих немає.

Врятовані громадяни подякували поліцейським та рятувальникам за надану допомогу.

Нагадаємо, що  у рамках соціальної акції «Школа і поліція. Моя Україна – правова держава» правоохоронці познайомили близько 200 дітей з роботою підрозділів ГУНП в Запорізькій області.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото