На Запоріжжі поліцейські вилучили понад 18 тонн металобрухту

Новини

Оперативники та слідчі провели сім одночасних обшуків у різних районах Запоріжжя та виявили нелегальні пункти прийому металобрухту. Серед вилученого брухту чорного та кольорового металів, виявлено кабельно-провідникову продукцію.

Поліцейськими ГУНП в Запорізькій області постійно перевіряється діяльність осіб, що здійснюють операції з металобрухтом без відповідних дозвільних документів.  

Так, 25 січня працівники Управління карного розшуку спільно зі слідчими Слідчого управління ГУНП в Запорізькій області провели 7 одночасних санкціонованих обшуків домоволодінь у різних районах Запоріжжя. Правоохоронці виявили незаконні пункти прийому металобрухту.

У результаті слідчих дій правоохоронці вилучили ваги, близько 17 тонн брухту чорного металу та близько 2 тонн брухту кольорових металів. Серед вилученого поліцейські виявили деталі кріплення лінії електропередач, кабельно-провідникову продукцію, в тому числі кабелі електромереж,  свинцеві оболонки проводів, які використовують оператори зв’язку. 

 

Тривають розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ознаками ч.1 ст. 213 Кримінального кодексу України (Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом).

Поліція звертається до громадян із проханням, якщо ви володієте будь-якою  інформацією щодо функціонування незаконних пунктів прийому металобрухту, повідомляйте на спецлінію «102», у територіальний відділ або відділення поліції.  

Нагадаємо, що у результаті слідчо-оперативних заходів поліцейські викрили нелегальний пункт прийому металобрухту, який працював у Дніпровському районі Запоріжжя.

Відділ комунікації поліції Запорізької області