На Запоріжжі поліцейські під час обшуку вилучили близько 5 кілограм наркотичної сировини

Новини

Співробітники Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції викрили чоловіка, який незаконно зберігав наркотичні засоби. Тепер чоловіку доведеться пояснити слідчим джерело походження «знахідок» та мету їх зберігання. Триває досудове розслідування.  

22 липня слідчими Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з працівниками сектору кримінальної поліції та співробітниками місцевої прокуратури, в рамках кримінального провадження відкритого за ознаками ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України проведено санкціонований обшук приватного будинку та прилеглої території в селі Водяне.

Як розповів начальник Кам’янсько-Дніпровського відділення поліції Іван Романенко: «Під час обшуку домогосподарства 72-річного господаря у трьох пластикових відрах, двох бідонах, харчовому контейнері, в паперових пакунках та поліетиленових пакетах правоохоронці виявили та вилучили подрібнену висушену сировину рослинного походження, за всіма ознаками схожу на особливо небезпечну наркотичну речовину (за попередніми даними «канабіс»). Загальна вага «знахідок» складає близько 5 кілограмів».

Вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Наразі слідчі перевіряють правопорушника на предмет збуту наркотиків та джерела походження знайденої сировини. 

Проводиться досудове розслідування.

 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

поліція
новини
наркотики