На Запоріжжі поліцейські ліквідували точку продажу цигарок неповнолітнім

Новини

Поліцейські офіцери громад спільно з інспекторами ювенальної превенції, з метою виявлення правопорушень у сфері торгівлі та незаконної підприємницької діяльності, здійснили рейд на території Долинської об’єднаної громади.

15 вересня ПОГи з ювенальними поліцейськими провели оперативно-профілактичні заходи на території Долинської ОТГ. Правоохоронці здійснювали перевірку дотримання чинного законодавства у торгівельних закладах, які вже функціонують, проводили роз’яснювальну роботу, а також спілкувалися з місцевими жителями щодо наявних проблем у цій сфері.

Під час рейду, поліцейські здобули інформацію про те, що в одному з кіосків здійснюють торгівлю тютюновими виробами неповнолітнім особам і невідкладно відреагували. В ході перевірки було виявлено  більше ніж 3500 пачок цигарок без марок акцизного податку. Поліцейські склали на реалізатора протоколи за ч.1 та ч.2 ст 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння» Кодексу про адміністративні правопорушення. Усі тютюнові вироби вилучено. Торгівельну точку закрито.

Цього ж дня, офіцери громад виявили два приміщення під написами «Кафе» та «Рюмочна». В ході перевірки виявилось, що тут здійснювалась незаконна торгівля алкогольними напоями. Власники приміщень не мають ні ліцензії, ні права займатися підприємницькою діяльністю. Поліцейські  склали протоколи за ст.164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» а також ч.1 ст.156  щодо порушення правил торгівлі Кодексу України про адміністративні правопорушення.  Вилучено більше 60 пляшок незаконної  алкогольної продукції.

Нагадаємо: Поліцейські офіцери громади долучатимуться до проєкту «Безпечне дитинство» - Ігор Клименко.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

 

поліція
новини
контрафакт