Лави запорізької поліції поповнили 32 новобранці

Новини

На службу до підрозділів поліції Запорізької області прийшли випускники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

4 червня у приміщенні ГУНП в Запорізькій області керівники підрозділів поліції привітали молодих правоохоронців з відповідальним кроком у житті. 32 вчорашні курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ будуть служити  на посадах оперуповноважених, слідчих та інспекторів превентивної діяльності відділів та відділень запорізької поліції.

Тимчасово виконуюча обов’язки заступника начальника поліції Запорізької області Вікторія Козарь надала настанови та побажала успіхів молодим правоохоронцям під час несення служби. Керівник зазначила, що робота поліцейського складна, але цікава та корисна.

Також перед новими поліцейськими виступили т.в.о. заступника начальника Управління карного розшуку Андрій Пазинич, начальник Управління кадрового забезпечення обласної поліції Олексій Мамчій та голова поліцейської профспілки Віктор Нестеренко.

Для молодих правоохоронців провели інструктаж. Вже сьогодні 32 поліцейські розпочнуть виконувати свої службові обов’язки. 

Нагадаємо, що запорізьким поліцейським, які тимчасово проходять службу у Луганській області присвоїли чергові спеціальні звання.

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Матеріали для ЗМІ

Фото